Про нас

Компанія Полігран виробничо-комерційна компанія де досвідченні фахівці, конструктора та інженери співпрацюють з молодими та амбіційними науковцями, маркетологами та технічними спеціалістами.

Компанія Полігран має можливість та обладнання для виробництва препрегів на основі вуглеволокна, х\п тканин та інше.

Спеціальним чином просочені листові матеріали призначенні для подальшого пресування і  використовуються в автопромі, машинобудуванні та літакобудуванні. 

Розробка та впровадження нових рецептур, заміна металевих деталей на композиційні і полімерні, оптимізація технологічних процесів. Поліпшення та вдосконалення виробництва, підвищення енергоєфективності.

Препрегице напівфабрикати з композитних матеріалів.  Їх отримують шляхом просочення волокнистої  основи  полімерними сполуками, що  надає можливість поліпшити властивості матеріалу.  Просочення здійснюється таким чином,  щоб максимально реалізувати фізико-механічні  властивості  основи.

Препреги, які використовують вуглецеві волокна та карбонові  тканини, є одними з складових частин композитних матеріалів  для виготовлення вуглепластиків. Вуглеволокно, карбонова тканина, препреги отримали широке розповсюдження у будівництві, медицині, авіаційній, автомобілебудівній, суднобудівній та залізничній галузях,  у вітроенергетиці.

На їх основі виготовляють сучасні матеріали не тільки для промисловості. Унікальні властивості цих композитних матеріалів  використовуються у виробництві товарів народного споживання,  у сфері спортивної індустрії, при проведенні автотюнінгу та стайлінгу, у виробництві меблів та інших виробництвах.